Instagram

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Fashion Shake

     Dzisiaj odkryłam nowy sklep internetowy Fashion Shake, w którym można nie tylko kupić ubrania według rozmiaru ale także dobrać do - ocenionego wcześniej przez Stylistę - naszego typu sylwetki!

     Po wejściu na stronę fashionshake.pl  rejestrujemy się a następnie przechodzimy do zakładki: TYPY SYLWETEK. (zdjęcie poniżej)...
    Zapraszam do obejrzenia całego postu :-)


     Następnie wybieramy: "ROZWIĄŻ QUIZ". Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań, można przesłać 3 swoje zdjęcia "Styliście Online", tóry oceni nasz typ sylwetki i przesle odpowiedz na maila podanego podczas rejestracji.

     Przyjęto podział na 5 typów sylwetek o dość nietypowych nazwach:
COSMOPOLITAN 
BLUE OCEAN

SEX ON THE BEACH   
PINACOLADA
MOJITO

     Możemy przeczytać dokładny opis danej sylwetki jak na przykład ten dla Mojito:
"Kokieteryjny Mojito rodem z Kuby
Jesteś typem sylwetki Mojito jeżeli jesteś bardzo szczupła, szerokość twoich ramion jest równa szerokości twoich bioder, lecz nie masz wcięcia w talii. (Rozmiar XXS, XS, S) Kokieteryjna Mojito jako jedyna może bez wyrzutów sumienia dodawać sobie ubraniami kilogramów. Może również bezkarnie nosić i rurki i dzwony. Tak jak w przypadku Pina Colady, u Mojito wszelkie wzory, kolory, żaboty, warstwy, a nawet golfy są mile widziane. Sprawdzą się też dekolty w łódkę."
   Po określeniu sylwetki wybieramy odpowiednie dla swojego typu sylwetki ubrania - na przykład dla mnie: sukienki -  przy każdym modelu sukienki są symbole typów sylwetek, dla których jest najlepszy dany model. :)

 a oto mój wybór:uwielbiam kwiaty :)

     "Dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy?

Fashion Shake to pierwszy na świecie sklep, który nie tylko sprzedaje, ale dzięki analizie sylwetki oraz stylu klientek dba o idealne dopasowanie oferowanych przez siebie ubrań i dodatków. Dzięki naszemu unikatowemu interfejsowi pragniemy promować świadome, a zarazem spersonalizowane pod kątem stylu i sylwetki zakupy.

    Każdy z oferowanych produktów ma przypisane atrybuty określające do jakiego typu sylwetki oraz stylu pasuje. Przy każdym produkcie widnieją odpowiednie ikony obrazujące typy sylwetek opracowane według autorskiego systemu oraz informacja dla jakiego stylu dany produkt jest idealny.
    Przeglądając produkty, w lewym górnym rogu zdjęcia produktu pojawi się ikona z informacją o tym, czy dany produkt jest odpowiedni dla Twojej sylwetki (ikona"Twoja sylwetka") oraz czy pasuje do Twojego stylu (ikona "Twój styl"). Jeżeli produkt spełnia oba te kryteria, pojawi się ikona z napisem Perfect Shake.
    Po zalogowaniu się będziesz miała również dostęp do opisów poszczególnych typów sylwetek oraz wskazówek dotyczących pasujących do nich krojów i fasonów, dzięki którym wydobędziesz idealne proporcje swojej sylwetki!
"

Dodatkowo zapisując sie do newslettera otrzymujemy kupon rabatowy!

źródło: www.fashionshake.pl


7 komentarzy:

 1. słyszałam gdzieś o nim - to naprawdę super sprawa! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprawa :)
  A nazwy sylwetek bardzo zachęcające :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Looks amazing! Great blog you have! Keep up the good work!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, ciekawe porównania. Ja chyba jestem typem mieszanym... Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! ♥
Będzie mi miło, jeśli odwiedzisz tę stronę ponownie:)